Výhody elektronické cigarety

1. ZDRAVÍ
   Elektronické cigarety prokazatelně neobsahují dehet, oxid uhličitý ani tisíce dalších škodlivých látek vznikajících při spalování tabákových cigaret. Netvrdím, že elektronická cigareta je zdravá alternativa kouření, obsahuje totiž nikotin. Nikotin však není zcela jistě nejvíce škodlivá látka v cigaretách a používá se i ve zvýkačkách a náplastech k odvykání kouření. Elektronická cigareta také neškodí Vašemu okolí, takže už žádné pasivní kouření osob, které se pohybují ve Vaší blízkosti. Vaše plíce se postupně zbaví nánosu dehtu a vy už se nezadýcháte při sebemenší námaze.
Vrátí se vám znovu chuť i čích. Oba tyto smysly totiž kouření tabákových cigaret bezpečně utlumilo.

2. POSTAVENÍ VE SPOLEČNOSTI
   Uřčitě víte, jak se k Vám jako ke kuřákovi chová nekuřácká společnost. S elektronickou cigaretou už nebudete omezováni zákazem kouření a Vaše okolí Vám bude vděčné. Dým z elektronické cigarety neobsahuje škodlivé látky a jezcela bez zápachu, elektronickou cigaretu proto můžete použít v nekuřácké restauraci, na zastávce MHD a dokonce i v letadle. Vaše oblečení, auto, kancelář nebo byt už nebude nasáklé pachem spáleného tabáku, nebo propálené od běžné cigarety.

3. ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ
   Elektronická cigareta sice není určena pro odvykání kouření, ale postupným snižováním obsahu nikotinu v náplních, je možné postupně a nenásilně snižovat jeho dávky. Na trhu jsou i náplně zcela bez nikotinu. Pokud se postupem času dostanete na nulovou hodnotu nikotinu, bude jen na Vás jestli skončíte i s e-kouřením, nebo si uchováte kuřácká rituál, ale už zcela bez škodlivých látek. Možnost kuřáckého rituálu, který je velkou částí závislosti na kouření, Vám nemohou nabídnout ani nikotinové náplasti ani žvýkačky.

4. FINANČNÍ DŮVODY
   V době, kdy je průměrná cena krabičky cigaret okolo 90,-Kč a stále se zvyšuje, 
To znamená, že pokud jste jako průměrní kuřáci obětovali tomuto zlozvyku 2500,-Kč za měsíc, tak kouření e-cigarety Vás bude stát méně,-Kč. Moje zkušenosti zde
Výhodou je také to, že elektronickou cigaretu nemusíte v polovině kouření z nedostatku času zahodit, protože s elektronickou cigaretou není problém si několikrát potáhnout, uspokojit tak tělesnou potřebu po nikotinu a zase ji schovat do kapsy.


TIP: Podkud máte zájem si prohlédnou nabídku elektronických cigaret a příslušenství, navštivte www.lepsiCigareta.cz