Fakta a mýty o elektronické cigaretě

Také chcete začít kouřit „jinak“, zdravěji a ekonomičtěji? Pokud ano, pak je elektronická cigareta rozhodně tím správným krokem. Pokud vážně uvažujete o jejím zakoupení, pak jistě uvítáte několik základních informací, které Vám s rozhodnutím pomohou.

Fakta o elektronické cigaretě

Je skutečně prokázáno a ověřeno, že elektronická cigareta patří k nejmodernějším prostředkům, jak začít účinně zdravě kouřit. Jejích předností je hned několik:

  • Vaše oblíbené kouření si budete moci bez obav vychutnat i doma či na jiných veřejných prostranstvích, neboť Vaše okolí nezatěžujete nepříjemným nikotinovým zápachem. Navíc se zároveň zbavíte výčitek rodiny i přátel.
  • Elektronická cigareta nespaluje papír, takže kromě nikotinu neobsahuje žádné další látky jako tabáková cigareta.

Mýty o e-kouření

Pokud se však domníváte, že e-kouření Vás odnaučí kouřit, tak to je jeden z největších mýtů. Elektronická cigareta obsahuje tekutinu nazývanou e-liquid, jejíž součástí je také nikotin. Neobsahuje však žádné další škodlivé látky, v tom je výrazný plus elektronického kouření. Pokud však přeci jen byste chtěli kouření tabáku omezit, pak Vám elektronická cigareta může i v tomto směru výrazně pomoci. Stačí, pokud si budete postupně snižovat dávku nikotinu obsaženého v e-liquidu, až na samotnou „O“. Pak již můžete v klidu kouřit, aniž byste vdechovali i škodlivý nikotinRozhodli jste se udělat něco pro Vaše zdraví a pořídit si elektronickou cigaretu? Pak vše potřebné naleznete v e-shopu lepsiCigareta.cz.

  Pokud jste navštívili tyto stránky, tak jste asi potencionální zájemci a možná i budoucí uživatelé elektronické cigarety.
Informace, které zde najdete jsou určeny pro všechny ty, kteří se rozhodli začít pomocí elektronické cigarety udělat něco pro sebe, ale také pro zdraví osob ve svém okolí. Mezi veřejností se stává elektronická cigareta stále oblíbenější, proto doufáme, že Vám tímto způsobem pomůžeme seznámit se a případně si i vybrat svou první, vlastní elektronickou cigaretu.